Регулярне технічне обслуговування автомобіля є однією з умов збереження гарантії СТО Garage Service. Крім того, це запорука тривалої та безпечної експлуатації транспортного засобу. Тому кожен власник автомобіля Toyota задається питанням, де його обслуговувати та ремонтувати? Тойота сервіс – те, що допоможе утримувати автомобіль у робочому стані, зберігаючи всі переваги від користування японською технічною досконалістю.

Чим відрізняється спеціалізоване СТО Garage Service від звичайного? Насамперед кваліфікацією механіків, які виконують сервісне обслуговування швидко та якісно, ​​обладнанням. Будь-які питання, пов’язані з експлуатацією автомобіля марки Toyota, ви зможете вирішити на станції техобслуговування. У разі потреби будуть задіяні тільки оригінальні якісні запчастини та витратні матеріали.

СТО Garage Service надає можливість забезпечити вашому автомобілю професійний сервіс: діагностику, технічне обслуговування та ремонт. Тут є сучасні інструменти та обладнання, рекомендоване заводом-виробником. Телефонуйте нам і про Ваш автомобіль подбають професіонали з великим досвідом роботи.

Не менш важливе значення ми приділяємо якості сервісу та надаємо низку додаткових послуг, щоб нашим клієнтам було комфортно під час очікування на завершення робіт з вашим авто. У нас є зручна клієнтська зона, де вам запропонують чай-каву та нададуть доступ до Wi-Fi.

Ви можете зателефонувати на ТО або ремонтні роботи, отримати консультацію, з’ясувати поточний статус робіт з ремонту вашого автомобіля. Також у нас ви можете придбати необхідні запчастини, моторне масло навіть якщо не збираєтеся проводити роботи у нас.

Послуги автосервісу «Garage Service»

  • Ми виконуємо ремонт авто в Києві та планове та позапланове технічне обслуговування. Ми надаємо повний спектр послуг у цій сфері:
  • планове техобслуговування: ми замінимо олію, технічні рідини та фільтри, поміняємо гальмівні колодки та свічки запалювання;
  • діагностика машини загалом та окремих її систем, з використанням комп’ютерного обладнання;
  • ремонт підвіски та гальмівної системи;
  • роботи з чищення авто кондиціонерів, заправлення їх фреоном;
  • роботи з чищення паливної системи.