Назва послугиЦіна
Дизенфекція кондиціонерувід 400 грн.
Заправка / Перевірка кондиціонерувід 610 грн.

Зв'яжіться з нами зараз і забронюйте час проходження технічного
обслуговування заздалегідь

+38 (093) 186-82-08

Дзвоніть за телефоном

Viber, Telegram, WhatsApp

Спілкуйтесь з нами в чаті

м. Київ, Лисогірська, 29А

Приїжджайте за адресою

Обслуговування кондиціонера Toyota

Кондиціонер в автомобілі – це звичайне й комфортне оснащення сучасного транспортного засобу. Особливо необхідний в період літньої спеки. Його завдання полягає у контролі температурного режиму та усуненні неприємних запахів, очищенні повітря й зниженні рівня вологості. Кондиціонер – це складна герметична конструкція, огляд якої виконується на Тойота сервісі.

Найбільш поширені несправності кондиціонера авто

Під час роботи герметичність конструкції кондиціонера може зіпсуватися. Наслідком цього може бути потрапляння вологи та повітря до середини, що значно зменшує тривалість користування ним та погано впливає на його функціонування. Тому для справності кондиціонера авто необхідно дотримуватися правил експлуатації, вчасно проводити діагностику авто Тойота та ремонтувати його.

Вчасний огляд на СТО Тойота надасть можливість своєчасно визначити порушення системи й уникнути серйозніших несправностей. Автоексперти рекомендують оглядати цей елемент автомобіля раз на рік, бажано перед початком весни.

Технічний огляд, очищення та заправлення агрегату має виконуватися лише механіками зі значним досвідом в обслуговуванні кондиціонерів, такими як, наприклад, на СТО Тойота Київ.

Коли потрібно звернутися до СТО за допомогою?

Ознаки несправності кондиціонеру, після виявлення яких необхідно звернутися до Тойота Сервіс Київ:

  • обладнання не активізується, індикатори чи дисплей не функціонують;
  • компресор активний, але прилад не охолоджує авто;
  • в процесі роботи можливі сторонні звуки.

Ремонт кондиціонеру Тойоти та огляд вказаного пристрою проводиться в сервісному ТО Тойота через несправність герметичності контурів, порушення електричного компонента або ламання комплектувальних елементів компресора. Несправності з’являються через вплив вібрації в процесі їзди авто, потрапляння конденсату досередини трубок, поламання запобіжників або порушення проводки.

Самостійно оглянути кондиціонер можна з допомогою таких дій:

  • активізувати режим охолодження повітря;
  • запустити потрібний режим функціонування згідно з рекомендаціями виробника;
  • через певний час салон має наповнитися холодним повітрям;
  • якщо прилад не вмикається, необхідно оглянути запобіжники та негайно звернутися до TOYOTA СТО.

Автомеханік огляне пристрій, при необхідності полагодить несправність. Додатково майстри TOYOTA Сервіс Київ виконують дезінфекцію кондиціонера, що допомагає позбавитися від мікроорганізмів, запобігти виникненню захворювань, які вони провокують.