Назва послугиЦіна
Діагностика ходової205 грн.
Комплексна діагностика410 грн.
Комп'ютерна діагностика205 грн.
Діагностика перед купівлею820 грн.

Зв'яжіться з нами зараз і забронюйте час проходження технічного
обслуговування заздалегідь

+38 (093) 186-82-08

Дзвоніть за телефоном

Viber, Telegram, WhatsApp

Спілкуйтесь з нами в чаті

м. Київ, Лисогірська, 29А

Приїжджайте за адресою

Діагностика авто Тойота

Фірма Тойота сервіс пропонує огляд авто із залученням інноваційних технологій на виявлення порушень всіх моделей. Автомайстри здатні провести діагностику в комфортний для водія час і в зручній локації. Вартість даного процесу обумовлена брендом авто та місцем його перебування. Автомеханіки СТО Тойота можуть виконувати роботи на виїзді й здатні провести виїзний огляд.

Устаткування для проведення діагностики

Майстри СТО Тойота Київ застосовують сертифікаційне обладнання для професійного огляду транспортних засобів. Таке оснащення можна використовувати для більше ніж 250 моделей авто, воно дає можливість виконати будь-які ремонтні роботи, визначити порушення та його дешифрувати, а також обчислити справжній кілометраж машини.

Чому замовляють діагностику?

Всі сучасні авто оснащені складною структурою комп’ютерної самодіагностики. Вона допомагає водієві чи механіку визначити технічні неполадки у функціонуванні. Під час проведення комп’ютерного огляду працівник Тойота Сервіс Київ зможе встановити передумову виникнення несправності, визначити рівень її складності й встановити, чи можна далі користуватися автомобілем з даною помилкою, чи є необхідність ремонтних робіт.

Із застосуванням інноваційного обладнання в автомобілях, яким не більше ніж 15 років, можливо перевірити функціонування основної кількості електронних конструкцій авто. До таких належать:

  • мотор;
  • паливна система;
  • люмінесценція;
  • ходова.

Застосовуючи спеціальні професійні агрегати, слюсар сервісного ТО Тойота визначить порушення з високою точністю в електронній системі керування.

Коли слід використовувати діагностику?

Автомобіль слід професійно оглянути при появленні на панелі приладів сповіщення про вимогу провести огляд чи звернутися до діагностики авто TOYOTA. Велика кількість машин самостійно сповіщає водія про несправності, але слід враховувати, що система може функціонувати зі збоями. За таких умов діагностику застосовують, якщо наявні порушення роботи машини: вона не запускається, несправності мотора чи структури опалення або системи клімат-контролю. Це оптимальний метод визначення джерела несправності та способів його усунення.