ДІАГНОСТИКА АВТО

Діагностика автомобіля дозволить швидко визначити всі несправності та деталі, які необхідно замінити, а також запобігти дорогому ремонту.

СЕРВІСНЕ ТО

Поєднання сучасного діагностичного
та ремонтного обладнання
з ефективною
роботою механіків.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Гальма та рульова система – одні з найважливіших систем в роботі авто. Важливо підтримувати їх
у справному стані.

ПІДВІСКА

Подбайте про стан ходової частини та проблем з маневреністю автомобіля, його стійкістю на дорозі та плавністю ходу не буде.

РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ

Фахівці СТО Toyota займаються ремонтом агрегатів кермової системи і усувають капітальні, а також локальні
несправності.

РЕМОНТ ДВИГУНА

У ході експлуатації необхідно виконувати діагностику проблем, стежити за рівнем мастильного матеріалу, а в разі поломки забезпечувати ремонт двигуна.

ПАЛИВНА СИСТЕМА

Ми підберемо необхідні запчастини високої якості та проведемо ремонт за допомогою найсучаснішого обладнання. Також надамо гарантію на виконані роботи.

ТРАНСМІСІЯ

В умовах нашого автосервісу проводиться професійний ремонт трансмісії автомобілів, а також покращення та модифікація вузлів приводу.

КОНДИЦІОНЕРИ

Наші майстри зможуть визначити причину несправності кліматичної системи, підберуть необхідні запчастини та повернуть працездатність системи.

Популярні послуги автосервісу

На сьогодні автомобілі марки Тойота мають дуже велику популярність в усьому світі. Проте ніякого секрету успіху вони не мають, просто створюють автомобілі, намагаючись урахувати усі побажання та запити клієнтів.

Не зважаючи на свою бездоганність, ці транспортні засоби також потребують ремонту та обслуговування авто. Спеціалісти СТО Toyota у Києві завжди готові надати якісну консультацію та провести діагностику авто Тойота.

Які послуги може надати Тойота сервіс?

СТО Toyota пропонує своїм клієнтам великий спектр професійних послуг, до яких входять:

  • консультація з різних питань стосовно транспортного засобу;
  • діагностика за допомогою сучасного обладнання;
  • регулярний технічний огляд автомобіля;
  • ремонт різного рівня складності.

Toyota Сервіс у Києві відрізняється від інших центрів обслуговування якістю своєї роботи, професійністю своїх спеціалістів. Вже з перших хвилин перебування на СТО відчувається дбайливе ставлення до клієнтів, що теж впливає на загальну оцінку сервісу.

Власники автомобілів можуть отримати консультацію, звернувшись до центру за адресою або через посилання на месенджери, які є на сайті компанії.

Щоб виявити несправності у роботі транспортного засобу або пошкодження деталей, використовують комп’ютерну діагностику. Усі сучасні автомобілі мають бортовий комп’ютер, тому достатньо лише до нього під’єднатися й зняти показники, які покажуть, у чому проблема.

Гальмівна система є однією з найбільш важливих систем у роботі транспортного засобу, тому потрібно більш пильно приглядати за її роботою.

Професіонали сервісного центру проводять ремонт двигуна Тойота, агрегатів кермової системи, трансмісії автомобілів, паливної системи, кондиціонерів тощо.

Для гарної роботи автомобіля фахівці рекомендують проводити регулярне сервісне ТО Тойота, для цього потрібно заздалегідь домовитись і записатись. Така процедура дає можливість підтримувати безпеку, надійність та працездатність транспортного засобу.

Переваги ремонту на СТО

У домашніх умовах можна зробити заміну дрібних деталей, які не потребують важких етапів роботи, а складні несправності краще довірити професіоналам своєї справи.

Фірмовий сервіс працює лише з оригінальними запчастинами та дає гарантію на виконану роботу, на відміну від гаражного сервісу.

Важливою перевагою СТО Toyota є лояльна система знижок для постійних клієнтів, що значно зменшить витрати на ремонт автомобіля.